سفارش تبلیغ
صبا
انصاف، دوستی را پایدار می کند . [امام علی علیه السلام]

انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز

در پی حملات دردمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تعدادی زیادی از مردم این کشور به ویژه کودکان بی‌دفاع و مظلوم به شهادت رسیدند.

 

 بسیاری از کاربران فضای مجازی در راستای حضور در مقاومت سایبری علیه رژیم جعلی اسراییل، ضمن نوشتن مطالبی در وبلاگ‌های شخصی خود، با ارسال تصویر و مطالبی عمق اعتراض و نفرت خود را نسبت به اشغالگران قدس شریف اعلام کرده و می‌کنند.

در این پیام الکترونیکی آمده است:

این اطلاعات مربوط به جنینی است که بدستان رژیم کینه توز صهیونیستی ترور شده است.


*سن: هفت ماهه در رحم مادرش
العمر : ( 7 أشهر فی رحم أمه) ولم یر النور
Age: 2 months before birth


*نام: گلوله‌های صهیونیستی فرصتی ندادند تا اسمی داشته باشد
الأسم : لم تُتِح له الرصاصة الصهیونیة الفرصة لیحمل إسماً عربیاً
Name : The Zionist bullet did not allow him to carry an Arabic name


*تابعیت: قرار بود فلسطینی باشد
الجنسیة : کان من المفترض أن یکون فلسطینیاً
Citizenship: He was supposed to be
Palestinian


*آدرس: از رحم مادر به قبرستان
العنوان : من رحم الأم الى القبر
ِAddress: From the mother"s womb to the grave


پ.ن
پیش از این روزنامه صهیونیستی"هاآرتص" نوشته بود: چند روز آینده آتش خاموش خواهد شد، ابرها کنار خواهد رفت و عمق فاجعه نشان داده خواهد شد. (آن وقت است که) سیل تصاویر در مورد خرابی‌ها و کشتار به سراسر جهان سرازیر شود. بعد از آن است که ما باید هزینه جنگ را با روحیه ویران شده فرزندانمان بپردازیم.

حمله اسرائیل به نوار غزه باعث تخریب شدید وجهه صهیونیست‌ها در جهان شده است و عملیات غزه هرچند ممکن است حماس را تحت فشار قرار دهد، اما اسرائیل را ویران می‌کند.

انتشار مطالب در فضای مجازی به زبان‌های مختلف بیانگر گسترش فضای اتحاد سایبری علیه رژیم صهیونیستی در دنیا است.
انجمن اسلامی ::: دوشنبه 87/10/30::: ساعت 4:57 عصر

حیدری کرد زنگنه اعلام کرد:

                                                            پرداخت سود سهام عدالت از 12 بهمن

 رییس سازمان خصوصی سازی از پرداخت سود سهام عدالت به بیش از 4 و نیم میلیون نفر از 12 بهمن (آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی) در سراسر کشو ر خبر داد.

 

 

 

 به گزارش واحد مرکزی خبر، غلامرضا حیدری کرد زنگنه گفت: در مرحله نخست به بیش از 4 و نیم میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، نفری 80 هزار تومان تا سقف خانوار 5 نفره 400 هزار تومان سود سهام عدالت پرداخت می شود.

وی با بیان این که هماهنگی های لازم با دستگاه های ذی ربط انجام شده است افزود: مشمولان دریافت سود سهام عدالت در شهرها به بانک های سپه مراجعه کنند و در روستاها نیز پست بانک این سود را پرداخت خواهد کرد.

معاون وزیر اقتصاد گفت: دستورالعمل اجرایی، نحوه تحویل قبوض به نهادهای حمایتی و توزیع قبوض بین مشمولان دریافت سود سهام عدالت تا پایان این هفته به دبیرخانه های استانی سازمان اقتصاد و دارایی برای اجرا ابلاغ می شود.

کرد زنگنه در پاسخ به اینکه مشمولان در هنگام دریافت سود سهام عدالت چه مدارکی باید به همراه داشته باشند افزود: تنها مدرکی که باید به همراه داشته باشند فیش سه نسخه ای است که نهادهای حمایتی به آنان خواهند داد.

وی گفت: یک نسخه از این فیش را بانک یا پست بانک بایگانی می کند و نسخه دوم تحویل تعاونی عدالت شهر یا شهرستان و یک نسخه دیگر نیز تحویل متقاضی دریافت سود سهام عدالت خواهد شد.

رئیس سازمان خصوصی سازی در پاسخ به این که این فیش ها چه زمانی به مشمولان دریافت سود سهام عدالت تحویل داده می شود، افزود: این فیش ها با نام افراد و همچنین مبلغ سود سهام عدالت، چاپ شده است و باید حداکثر تا 5 بهمن در سراسر کشور تحویل مشمولان دریافت سود شود.

 
انجمن اسلامی ::: دوشنبه 87/10/23::: ساعت 5:13 عصر

در تهران
325 واحد مشاور املاک بدون مجوز تعطیل شد
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران گفت: 325 واحد صنفی مشاور املاک بدون مجوز که به صورت غیر قانونی در پایتخت فعالیت می کردند توسط بازرسان این اتحادیه شناسایی و تعطیل شدند.

به گزارش ایرنا، " مصطفی قلی خسروی " افزود: یک هزار و 460 واحد صنفی املاک فاقد مجوز در سطح تهران بزرگ تاکنون شناسایی شده که علاوه بر تعداد واحدهای تعطیل شده مراحل قانونی برای تعطیل کردن 216 واحد دیگر نیز در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: باقی واحدهای بدون مجوز نیز که توسط بازرسان اتحادیه شناسایی شده اخطار صادر شده و بتدریج مراحل قانونی برای بستن این واحدها نیز انجام می شود.

خسروی اظهار داشت: در حال حاضر 17 هزار و 460 واحد صنفی مجاز املاک در سطح استان تهران فعالیت دارند که از این تعداد حدود هفت هزار واحد تنها در شهر تهران فعالیت می کنند.

به گفته وی،این اتحادیه برای بیش از پنج هزار واحد مجاز املاک بر چسب طرح ساماندهی املاک و مستغلات " کد رهگیری" صادر کرده و این واحدها با دریافت این آرم و لوگوها باید آن را بر روی شیشه واحدهای صنفی در دید عموم نصب کنند.

وی افزود: 50 بازرس اتحادیه صنف املاک در سطح تهران نسبت به نصب این برجسب ها بر روی شیشه مغازه های املاک نظارت کرده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با واحدهای متخلف بشدت برخورد خواهد شد.

خسروی در خصوص اجرای طرح سامانه اطلاعات املاک گفت: اجرای این طرح از ابتدای آذر ماه گذشته در سطح کشور آغاز شده که براساس اطلاعات موجود تاکنون حدود 10 هزار معامله از طریق مساوران املاک سراسر کشور که به این سامانه متصل هستند انجام و ثبت شده است.

به گفته وی، در این طرح مشاوران املاک مجاز از طریق اینترنت به شبکه متصل شده و همه مراحل انجام یک معامله به صورت کاملا مکانیزه و آن لاین انجام و در صورت برخورد با هر گونه مشکل بلافاصله املاک متوجه شده و از انجام معاملات غیر قانونی و مشکل دار جلوگیری می شود.

خسروی خاطر نشان کرد: اجرای این طرح ضمن ایجاد امنیت اجتماعی و اقتصادی از شکایت های طرفین معامله در دستگاه قضایی جلوگیری کرده و قبل از انجام هر نوع معامله ابتدا از هویت طرفیت مورد معامله و هویت مورد معامله از طریق دسترسی به شبکه مذکور مطلع شده و سپس معامله انجام می شود.

انجمن اسلامی ::: دوشنبه 87/10/23::: ساعت 5:7 عصر

استاندار خراسان‌رضوی:

مصوبات سفر استانی دولت 79 درصد پیشرفت دارند

 استاندار خراسان رضوی گفت: پیشرفت پروژه های مربوط به سفر رییس جمهور خوب است، اما پروژه های استانی از برنامه تعیین شده عقب هستند.

به گزارش ایسنا،مهندس محمدجواد محمدی زاده در جلسه شورای اداری شهرستان مشهد افزود: پیشرفت پروژه ها قابل قبول است، ولی 66 درصد پیشرفت عدد قانع کننده ای نیست و در چند شهر پیشرفت ها مناسب نبوده‌است.

محمدی زاده کیفیت پروژه‌ها را خوب ارزیابی کرد و گفت: 82 درصد پروژه‌ها خوب ارزیابی شده‌اند و تنها 18 درصد آن ها نمره متوسط دریافت کرده‌اند. در مورد مصوبات سفر نیز 79 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

او ادامه داد: شهرستان مشهد حجم قابل توجهی از اعتبارات را به خود اختصاص داده است و در حوزه مربوط به منابع آب و عمران، تسریع در پروژه های آب رسانی مشهد، تسریع در اجرای طرح مربوط به فاضلاب برای توزیع آب سد دوستی را خواستار هستیم.

 استاندارخراسان رضوی حساس ترین سال کاری را سال 1387 دانست و گفت: موضوع انتقال آب از سازنده های آهکی زاگرس و مطالعات مربوط به آن در دستور کار و جز فوریت ها قرار گرفت.

وی در مورد قطار شهری مشهد ابراز امیدواری کرد واگن ها به زودی خریداری شود و در مورد تقویت پارکینگ ها نیز تصریح کرد: پارکینگ ها تحت هیچ شرایطی نباید به اشخاص فروخته شوند.

محمدی زاده با اشاره به جدی گرفتن طرح مدیریت بحران اظهار داشت: طرح مدیریت بحران مشهد باید در سال 87 اجرایی و عملیاتی شود.

او افزود: نکته دیگر حاشیه شهر و تعیین تکلیف حریم و خدمات در این مناطق و موضوع شهر بینالود است که اجرای این مصوبه در شرایطی است که فضای فیزیکی مناسبی تهیه شده و ساختارها آماده شده است.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: ادارات دولتی باید معتقد شوند که حریم های مشخص شده را رعایت کنند و ادارات جدید را در این شهر ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: اراضی مناطق طرقبه، شاندیز و بخش مرکزی مشهد، باید صیانت شود و از زمین خواری جلوگیری شود.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر انتقال گمرک و انبارهای سوخت از مرکز شهر به نقاط تعیین شده از گمرک به خاطر تاخیر در این امر انتقاد کرد و گفت: باید منطقه طبرسی هر چه زودتر از این تراکم رها شود.

او خواستار تسریع در انتقال زندان مشهد و پادگان به خارج شهر شد و تاکید کرد که این امر تا سال 87 عملیاتی شود.

او همچنین بر توسعه راه آهن و فرودگاه، تحرک شبکه پایانه، تکمیل مجموعه ثامن و تکمیل شهرک المپیک و اتمام بیش از 4 پروژه رفاه و تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: قطار شهری به سمت گلبهار و باید زودتر عملیاتی شود و ابراز امیدواری کرد: کار مطالعاتی قطار شهری مشهد بینالود زودتر به اتمام برسد.

محمدی زاده گفت: پروژه های قطار مشهد _ گرگان و قطار سریع السیر مشهد - تهران باید زودتر اجرایی شود و در صدا و سیما نیز پوشش رادیو تلویزیونی و ساخت استودیوها جز اولویت ها است.

استاندار تصریح کرد: نوسازی مدارس و ساخت مدارس در شهرهای جدید و اجرای طرح های ساخت هنرستان و اماکن ورزشی در اولویت است.

محمدی زاده مشهد را قطب اصلی توسعه علمی استان خواند و تکمیل پروژه های آموزش عالی با محوریت توسعه مراکز غیر انتفاعی و جامع علمی و کاربردی و دوره های تکمیلی ارشد و دکتری را خواستار شد.

وی در موضوع بهداشت و درمان نیز اولویت مشهد را بازسازی بیمارستان های قائم و امام رضا(ع) دانست و تصریح کرد: یک مرکز ارایه خدمات به سوانح باید ایجاد شود.

 در بخش دیگری از جلسه که با محوریت مسکن برگزار شد، محمدی زاده ضمن ابراز خرسندی از روند واگذاری زمین ها و ارایه تسهیلات زمین های 99 ساله ، گفت: سهمیه مشهد در این زمین ها بسیار بالاست و چون حجم قابل توجهی از طرح مربوط به مشهد است، نباید کاستی و سستی صورت بگیرد.

محمدی زاده ادامه داد: در شهر جدید بینالود باید ادارات دولتی هر چه زودتر ساخته شوند.

وی گفت: مشهد به قدر کافی در پهنه توسعه پیدا کرده و توسعه افقی بیش از این جا ندارد، ضمن این که مسکن و شهرسازی برای توسعه شرق و شمال مشهد باید ایجاد انگیزه کند و برای اصلاح ساخت قدیمی مشهد و پیشرفت صعودی چاره اندیشی شود.

استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از جلسه شورای اداری مشهد گفت: با توجه به ظرفیت های گوناگونی که وجود دارد، موضوع آمایش شهرهای بیش از یک صد هزار نفر با اولویت مشهد باید در دستور کار قرار گیرد و اصلی ترین قابلیت ها مشخص شود.

او وجود بارگاه حضرت رضا(ع)، کریدور شمال _ جنوب و شرق _ غرب، موقعیت ژئوپولیتیک، پشتوانه تمدنی، وجود مراکز علمی و حوزوی، وجود نیروهای متخصص، بهره مندی از آستان قدس رضوی به خصوص در مسایل اقتصادی، صنایع گوناگون، جاذبه های گردشگری را از مزیت های مشهد و خراسان رضوی دانست و تلاش برای ارتقای عدالت اجتماعی و شاخص های توسعه استانی را جزو وظایف مدیران خواند.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه آب مهمترین چالش امروز بشر است خواستار مهار آب های سطحی و بهبود روند کاشت، داشت و برداشت شد و گفت: بر توسعه مراکز آموزشی و ساختار مدیریتی مشهد باید توجه بیشتری شود و تمرکز زدایی و واگذاری امتیازات به صورت عملیاتی در دستگاه های استان اجرا شود.

اوبا انتقاد از روند موجود در برخی ادارات اظهار داشت: بسیاری از سرمایه گذاران در دستگاه های مشهد به خاطر مسایل کوچک با مشکل مواجه می شوند و این به جذب امتیازات و کمک مردم برای ساخت مشهد لطمه می زند.

محمدی زاده بر سامان دهی مسافرخانه ها و مراکز اقامتی تاکید کرد و افزود: واگذاری زمین، صدور پروانه و ارایه تسهیلات برای اماکن جدید باید مد نظر قرار بگیرد.

وی همچنین بر همکاری دستگاه ها در حوزه تربیت بدنی، تغییر الگوی کشت و بهبود راندمان آبیاری، تبدیل دامداری های سنتی به صنعتی، گسترش صنایع تبدیلی و حفاظت از منابع پایه، توسعه مجتمع های دام، طیور و آبزیان و مدیریت جنگل و مرتع داری تاکید کرد.

در جلسه شورای اداری مشهد، مهندس مهدی مروج الشریعه معاون اداری - مالی و برنامه ریزی خراسان رضوی ضمن سخنانی نسبت به پدیده تحرک های جمعیتی به دلیل مهاجرپذیری بسیار بالای مشهد هشدار داد و آن را چالش جدی برای مسوولین این استان دانست.

وی گفت: کشور از یک عدم توازن استقرار جمعیتی رنج می برد زیرا به دلیل مسایل آب و هوایی تراکم در غرب کشور بالا است ولی در شرق کشور این گونه نیست و فقط مشهد به عنوان تنها نقطه ای است که با تراکم و تحرک جمعیتی بالا مواجه است.

او تاکید کرد: ابتدا باید نقش مشهد در تصمیم سازی به عنوان یک مرکز دارای خدمات برتر در مقیاس های ملی و بین المللی روشن شود و وقتی روشن شد مابقی قضایا حل خواهد شد.

 
انجمن اسلامی ::: دوشنبه 87/10/23::: ساعت 5:1 عصر

خشم پیاده نظام رژیم صهیونیستى از استغفار کارگزاران

سایت افراطیون نفوذی تحکیم، از پوزش مدیران روزنامه کارگزاران نسبت به چاپ بیانیه ضد فلسطینی این گروهک برآشفت و اقدام درخور تقدیر حزب کارگزاران را تأسف آور نامید!

خبرنامه امیرکبیر با اشاره به مواضع مدیران روزنامه کارگزاران که چاپ بیانیه افراطیون تحکیم را ناشی از اشتباه دانسته و بر حمایت از موضع ملت فلسطین تأکید کرده اند، نوشت: بحث معطوف به اظهار استغفار و اذعان به اشتباه صورت گرفته در چاپ بیانیه است، تأسف از اینکه تحریریه کارگزاران در توجیه اشتباه صورت نگرفته خود از سویی دست به رد غیرموجه بیانیه موصوف زده و از سویی دیگر در تایید حسن نیت خود به انعکاس اخبار و گزارش های متعدد در حمایت از مردم فلسطین و تجاوزکاری های اسرائیل اشاره می کند. تبیین این توجیهات به گونه ای عذر بدتر از گناه تعبیر خواهد شد.

گفتنی است در بیانیه یاد شده به جای سرزنش رژیم صهیونیستی، دولت قانونی حماس به خاطر دفاع مشروع از سرزمین خود سرزنش شده بود و رادیو اسرائیل به خاطر این خوش خدمتی از دفتر تحکیم تقدیر کرده بود.
انجمن اسلامی ::: دوشنبه 87/10/23::: ساعت 4:53 عصر

ایران مقابله به مثل کرد
بازدید بدنى و انگشت نگارى از اتباع اماراتى در فرودگاه تهران

رئیس پلیس مهاجرت و اتباع خارجه با اشاره به اقدامات پلیس فرودگاه دبی در انگشت نگاری و تفتیش بدنی مسافران ایرانی گفت: در یک مقطع زمانی، از مسافران اماراتی انگشت نگاری کردیم.

سرهنگ غلامرضا رضائیان در این رابطه گفت: با درخواست دستگاه دیپلماسی در مبادی ورودی کشور از اتباع اماراتی که قصد ورود به کشور را داشتند، انگشت نگاری کردیم.

وی در ادامه افزود: بعد از این اقدام و رفتار متقابل ماموران پلیس مهاجرت کشورمان، گزارشی مبنی بر تفتیش و انگشت نگاری از مسافران ایرانی در دبی نداشته ایم.

سرهنگ رضائیان گفت: براساس مصوبه مجلس از اتباع آمریکایی در ورود به کشور انگشت نگاری می کنیم و از اتباع کشورهای انگلیس، فرانسه و ژاپن نیز براساس تصمیم دستگاه دیپلماسی انگشت نگاری خواهیم کرد.

به گزارش فارس، فرمانده پلیس مهاجرت و اتباع خارجه پیش از این گفته بود، هرگونه پاسخگویی به تفتیش بدنی مسافران ایرانی منوط به درخواست وزارت خارجه است.

پلیس فرودگاه دبی در چندین مورد اقدام به انگشت نگاری و تفتیش بدنی مسافران ایرانی کرده بود. در آخرین مورد، برخی مسافران مدعی شدند پلیس دبی پس از نگهداری 4 ساعته تمامی مسافران در فرودگاه(به صورت سرپا) و کنترل گذرنامه ها، تمامی مسافران را اعم از زن و مرد و کودک به سالن بازرسی ویژه هدایت و اقدام به بازرسی بدنی مسافران کرده است.

 

 
انجمن اسلامی ::: دوشنبه 87/10/23::: ساعت 4:49 عصر

دم خروس یا قسم حضرت عباس ؟!

چند روز قبل ایمیلی برای یکی از دوستانم آمده بود که بسیار تاسف برانگیز بود که توجه و قضاوت در مورد اون رو به خوانندگان  واگزار میکنم

 متن ایمیلی که برای من ارسال شد.(البته همه عکس ها رو اینجا قرار ندادم )

تصاویری که از  هر گز از تلویزیون ایران پخش نشد

 

اما دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس 

 

این کلیپ رو هم سعی کردم خیلی کوتاه باشه بنابراین خیلی از قسمت هاشو حذف کردم

 http://myenh.webng.com/Is_image/KO/movie.wmv

 شما رو به خدا این انصافه که این خروس جنگی هر کاری دلش میخواد بکنه و بعد با چندتا عکس مسخره بخواد افکار مردم دنیا رو به خودش جلب کنه و بگه فقط دنبال آبادانی نه ویرانی

الله اکبر الله اکبر  از این نوع آدم هایی که آمریکا و اسرائیل رو با نشر همچنین تصاویر مزمهج کننده ای یاری میدهند. الله اکبر 
انجمن اسلامی ::: یکشنبه 87/10/22::: ساعت 3:27 عصر

 
قیمت مسکن و اجاره بها باز هم کاهش می‌یابد
کیومرث جلیلیان رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تداوم روند کاهشی قیمت مسکن و اجاره بها در کشور خبر داد و گفت: براساس آمارهای بانک مرکزی کاهش اجاره مسکن در کل کشور وجود دارد.

به گزارش مهر ، رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه اجاره بهای مسکن یکی از اقلام تاثیر گذار در شاخص تورم در کشور به شمار می آید، گفت: دولت و وزارت بازرگانی سعی کرده اند با استفاده از مکانیزم های غیر دستوری، موضوع قیمت مسکن و اجاره بها را پیگیری کرده و با افزایش عرضه و جلوگیری از واسطه گری در این بازار ضمن جلوگیری از افزایش بیش از حد قیمت مسکن، نسبت به کاهش آن اقدام کنند که نتایج حاصله در طی سالهای اخیر بی سابقه بوده است.

وی یادآور شد: ما در گذشته و پس از هر دوره افزایش، فقط توقف رشد قیمت را شاهد بوده ایم و این مرحله تنها دوره ای است که کاهش قیمت اتفاق افتاده است.

معاون وزیر بازرگانی گفت: یکی از اقدامات موثری که وزارت بازرگانی در کنار وزارت مسکن و شهرسازی که بحث افزایش عرضه مسکن در قالب طرح هایی نظیر «مسکن مهر» را پیگیری می کند ، انجام داده است. موضوع شناسنامه دار کردن معاملات مسکن و ارائه کد رهگیری به مشاوران املاک است.

وی تصریح کرد: از زمانی که طرح ساماندهی املاک و مستغلات در کشور عملیاتی شده و قوانین مربوط به آن شکل گرفته، آرامشی بر بازار مسکن حاکم شده است و حداقل افراد واسطه ای از بازار مسکن خارج شده اند و این بازار به سمت آرامش پیش رفته ولی طبیعی است که بحث کاهش قیمت اجاره بها دیرتر از کاهش قیمت خرید مسکن رخ می دهد.

جلیلیان گفت: براساس آمار بانک مرکزی که به صورت مرتب و هفتگی بازار این کالا را رصد می کند، کاهش اجاره مسکن در کل کشور وجود دارد و در تهران نیز روند کاهشی اجاره بها به چشم می خورد.

وی در خصوص شروع فصل جابجایی مردم از اواسط بهمن ماه در کشور و تاثیر آن در ثبات یا افزایش قیمت مسکن خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود که با روند کاهشی که هم اکنون در قیمت مصالح ساختمانی در حال رخ دادن است ، روند کاهشی در موضوع اجاره بها و خرید مسکن تداوم یابد چرا که با تکمیل و عرضه واحدهای مسکونی جدید ، مالکانی که با هدف بالا رفتن قیمت مسکن ، از فروش ملک خود خودداری می کنند مجبور به عرضه خواهند بود.

جلیلیان گفت: پیش بینی می شود که نه تنها ثبات قیمت مسکن و اجاره بها ادامه یابد بلکه روند کاهشی نیز، هم در بحث اجاره بها و هم در بحث خرید و فروش مسکن تداوم یابد. همچنین اگر به بنگاههای معاملات ملکی سری بزنید قطعا آنها نیز به این نکته اذعان خواهند داشت که خرید و فروش مسکن به شدت راکد شده است.

وی اظهار داشت: علت این است که خریداران سعی کرده اند به امید کاهش بیشتر قیمتها دست نگاه دارند و فروشنده ها نیز سعی دارند در مقابل کاهش قیمت مقاومت کنند. اما این مقاومت نیز تا حدی امکان پذیر است و فروشندگان مجبور به عرضه خواهند بود.
انجمن اسلامی ::: یکشنبه 87/10/22::: ساعت 3:19 عصر

اختصاص دو هزار و 600میلیارد تومان به طرح مسکن مهر
 قائم مقام وزیر تعاون در امور استانها گفت: دولت با تخصیص دو هزار و 600میلیارد تومان اعتبار به طرح مسکن مهر برای تمام بانکهای عامل خط اعتبار در نظر گرفته است.
 

"سید علی علوی" در گفت و گو با ایرنا در بوشهر افزود: همه این اعتبار توسط بانک مرکزی پرداخت می شود و امیدواریم که در این بخش مشکلی وجود نداشته باشد.

وی اضافه کرد: اکنون اطلاعات چهارمیلیون و 200هزار نفر متقاضی مسکن مهر وارد سیستم شده و با توجه به پالایش صورت گرفته، تقاضای سه میلیون و 860هزار نفر بررسی شده است.

علوی یادآورشد: از این افراد تاکنون یک میلیون و500هزار نفر به عنوان افراد واجد شرایط به وزارت مسکن و شهرسازی معرفی شده اند که از این تعداد نیز به یک میلیون و350هزار نفر زمین واگذار شده است.

وی بیان کرد: اکنون بیش از 360هزار نفردر حال آماده سازی زمین هستند و زمین برای ساخت به آنها تحویل شده و از این افراد 130هزار نفر پروانه ساخت دریافت کرده و بیش ازیکصد هزار نفر نیز در نوبت دریافت پروانه هستند.

علوی در خصوص سهام عدالت نیز گفت: دولت برای 42میلیون نفر یعنی شش دهک جامعه سهام عدالت در نظر گرفته که تاکنون به 22میلیون نفراین سهام داده شده است.
انجمن اسلامی ::: شنبه 87/10/21::: ساعت 8:39 عصر

برای تداوم‌کشتار‌مردم غزه صورت می‌گیرد،
ارسال3000تن‌ مهمات ‌آمریکا به اسرائیل
رژیم صهیونیستی که در پانزدهمین روز حملات وحشیانه به نوار غزه همچنان به کشتار مردم بی دفاع آن با سلاحهای اهدایی آمریکا ادامه می‌دهد از کاخ سفید درخواست کمکهای نظامی فوری کرده و واشنگتن نیز در صدد ارسال فوری سه هزار تن مواد منفجره و مهمات برای این رژیم است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه تلویزیونی المنار لبنان اعلام کرد؛ آمریکا به شدت تلاش می کند تا سه هزار تن مواد منفجره و مهمات را با اجاره یک کشتی یونانی برای رژیم اشغالگر اسرائیل ارسال کند تا در جنگ بی رحمانه علیه نوار غزه و مردم بی دفاع آن مورد استفاده قرار دهد.

خبرگزاری رویترز نیز گزارش داد که این کشتی حامل 325 کانتینر است که ظرف یک هفته آینده از بندر "آزتاکو" یونان روانه بندر "اشدود" در فلسطین اشغالی خواهد شد.

"پاتریک ریدر" از فرماندهان نیروی هوایی امریکا با تایید ارسال این محموله سه هزار تنی، از توضیح پیرامون نوع سلاح و مهمات یادشده خودداری کرد و فقط گفت که این کشتی حامل "تجهیزات خطرناک" است.

وی همچنین مدعی شد که ارسال محموله سلاح و مهمات از سوی امریکا به اسراییل، ارتباطی با بحران غزه ندارد و یک اقدام عادی است که طبق مجوز کنگره امریکا در سال 1999 برای ارسال کمکهای نظامی به رژیم صهیونیستی صورت می گیرد. 

ارتش آمریکا پیش از این هزاران تن بمب فسفری به رژیم صهیونیستی اهدا کرده بود و این رژیم از این بمبها بر ضد مردم بی دفاع غزه استفاده کرد .

بمبهای فسفری که ساخت آمریکا است سبب به جا ماندن اثرات بسیار خطرناک بر روی بدن و در برخی مواقع مرگ افرادی می شود که در معرض اصابت این بمبها و گازهای سمی متصاعد شده از آن قرار می گیرند.

خطرناک ترین اثر بمبهای فسفری،ایجاد سوزش و سوختگی در بدن و سرطان زا بودن آن است.یک روزنامه انگلیسی تصاویری ازبه کارگیری این بمبهای خطرناک بر ضد مردم بی دفاع غزه و اثرات خطرناک آن بر روی مجروحان فلسطینی را منتشر کرده بود که با خشم صهیونیستها روبرو شد.این درحالی است که کاندولیزا رایس وزیر امورخارجه آمریکا با نادیده گرفتن جنایات جنگی رژیم صهیونیستی درنوار غزه برای توجیه این جنایات مدعی شد که حماس از غیرنظامیان به عنوان سپرانسانی استفاده می کند. رایس در اتهاماتی به قربانیان ( مردم فلسطین و رزمندگان آنها)و مقصر دانستن آنها، کشتار وحشیانه مردم غزه به دست جلادان صهیونیست را نادیده گرفت تا همچنان به رژیم اسرائیل برای ادامه این جنایات چراغ سبز نشان دهد.

آمریکا از همان روز نخست حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه از آن به عنوان دفاع مشروع این رژیم حمایت کرد.

بیشتر رژیمهای عربی نیز با سکوت و حتی همدستی خود با رژیم صهیونیستی، این رژیم متجاوز را در ارتکاب بیشتر جنایات در نوار غزه تشویق می کنند.

حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه وارد سومین هفته خود می شود. از آغاز این حملات تاکنون 804 فلسطینی شهید و 3 هزار و 300 تن دیگر زخمی شدند.
انجمن اسلامی ::: شنبه 87/10/21::: ساعت 8:34 عصر

   1   2   3   4      >
>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 9


بازدید دیروز: 10


کل بازدید :25840
 
 >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : انجمن اسلامی[87]
نویسندگان وبلاگ :
واحد خواهران[1]
واحد برادران[0]

 
>>فهرست موضوعی یادداشت ها<<<
10 پرسش از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی . 325 واحد مشاور املاک بدون مجوز تعطیل شد . احمدی نژاد محبوب ترین مرد سال 2008 . اختصاص دو هزار و 600میلیارد تومان به طرح مسکن مهر . ارسال3000تن‌ مهمات ‌آمریکا به اسرائیل . انتقاد نمایندگان مجلس از توهین اصلاح طلبان به مردم یزد . ایران مقابله به مثل کرد . با یوزارسیف مشکل دارید یا احمدی نژاد؟! . باز هم قرآن بر سر نیزه کرده اند ... . براى شهادت آماده ایم ما را به غزه اعزام کنید . برنامه ریزى دولت براى حضور فعالانه انبوه سازان در ساخت مسکن . بز ن باران سیاهی باب کردند . .... . بزرگترین دلیل اثبات ولایت چیست؟ . بودجه 88 با نفت 37.5 دلاری بسته شد . بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده کشاورزی در مورد وقایع اخیر . بیانیه دبیران انجمن های اسلامی دانشجویان سراسر کشور در محکومیت ت . بیانیه ی انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده ی کشاورزی . پرتوی ازسیره و سیمای حضرت امام رضا (علیه السلام) . پرداخت سود سهام عدالت از 12 بهمن . تصمیم جدید دولت برای مسکن مهر . جدیدترین فعالیت ضدشیعی وهابیون . جلسه ویژه احمدی‌نژاد با زاهدی و فرهاد رهبر، ساعت 3 بامداد . جم یا فروغی ، مستقل یا غیر مستقل . جنبش دانشجویی . حجم شایعات علیه دولت، بدون برنامه نیست . حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی و نقد گفتمان های رقیب . خاتمی از حضور در جمع‌های گلچین نشده گریزان است . خاتمی به سفرهای استانی میرود . خاتمى خوب فهمیده بود که از حمایت برخوردار نیست . خانه تکانی در حقوق کارمندان . ختم قرآن در روز جمعه 13 دی ماه به نیت آزادسازی غزه . خشم پیاده نظام رژیم صهیونیستى از استغفار کارگزاران . دروغ که کنتور نمى اندازد اما توهین به شعور مردم چی؟! . دفتر تحکیم وحدت . دم خروس یا قسم حضرت عباس ؟! . دنیای سیاستمداران . دولت 7800 میلیارد تومان یارانه کالاهاى اساسى پرداخت کرد . دولت موقت . سهام عدالت . شریعتی زیر زره بین . شکارچیان مأمورنماى دختران نوجوان در شیراز دستگیر شدند . طرح تحول اقتصادى 15 سال پشتوانه تحقیقاتى دارد . غزه ، کربلای امروز . فتوای جدید روحانیون سلفی برای ایدزی‌ها . فشار ملکه قطر علیه شیعیان! . قیمت مسکن و اجاره بها باز هم کاهش می‌یابد . متن کامل سخنان رییس جمهور در صحن مجلس شورای اسلامی برای ارایه لا . متن کامل سخنرانی لاریجانی در مونیخ . محکوم مى کنیم اما براى دلخوشى دشمن . مردم پاسخ تخریب گران دولت انقلابی را در انتخابات آتی می دهند . مصوبات سفر استانی دولت 79 درصد پیشرفت دارند . مُهر پایان مجلس بر آغاز راه تحول اقتصادی . میر حسین: مشغول فکر کردن هستم . نسل‌کشی در غزه با اورانیوم ضعیف شده . نصرالله اعلام انتفاضه سوم کرد . نگاهی به کوچکترین شهید غزه . نماز قنوت عندالنازله در غزه به امامت هنیه . هنرش نیز بگوی... . وصیت نامه ی سردار شهید مهندس محسن وزوایی . ولایت فقیه را بیشتر بشناسید . یار غربت امام خمینی(ره) کیست؟ . یزدی ها هم دوستت داشتند ... . یک میلیون دلاری برای اعدام حسنی مبارک . کاهش 14 درصدى تولید نفت ایران از امروز .
 
 
>>لینک دوستان<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<