سفارش تبلیغ
صبا
سینه خردمند صندوق راز اوست و گشاده‏رویى دام دوستى و بردبارى گور زشتیهاست . [ یا که فرمود : ] آشتى کردن ، نهان جاى زشتیهاست و آن که از خود خشنود بود ناخشنودان او بسیار شود . [نهج البلاغه]

انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز

تشکر سردار فیروزآبادی از گزارش رئیس‌جمهور در راهپیمایی 22 بهمن

ملت فراموش نمی‌کند که خادمشان چگونه خودباوری را در جوانان بارور کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: افتخار ملت ولایتمدار و انقلابی ایران، اتکا و اطمینان به تلاش و پایمردی کسانی است که معنای خدمت صادقانه را در لوای پیروی از ولایت‌فقیه دنبال می‌کنند و با اعتقاد به نصرت الهی، میراثی دیرین و ماندگار را زیر نام نورانی امام خمینی (ره) در تاریخ ایران زمین به ثبت رسانده‌اند.

به گزارش رجانیوز، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با سپاس از ملت شریف در حماسه‌سازی 22 بهمن 1387، به پاس پیشرفت‌های عظیم کشور و ارائه زیبا و کامل آن توسط رئیس‌جمهور در میدان آزادی در پیامی به محمود احمدی‌نژاد آورده است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

جناب آقای محمود احمدی‌نژاد

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

افتخار ملت مسلمان و انقلابی ایران، دلیر فرزانه‌ای مجاهد و صادقی خدوم است که افتخار وی جلب رضایت خاطر ولی امر مسلمین و هویت او برخاسته از تایید ملتی است که چونانی هم او را لیاقت بخشیده و در کنارش طی طریق کرده‌اند.

افتخار ملت قهرمان و انقلابی ایران، بهره‌مندی از خدمتگزارانی پاک‌نهاد و مومن است که با مجاهدت خالصانه و داهیانه خود، این کشور را به سمت قله رفیع سعادت و عزت رهنمون می‌سازد.

افتخار ملت ولایتمدار و انقلابی ایران، اتکا و اطمینان به تلاش و پایمردی کسانی است که معنای خدمت صادقانه را در لوای پیروی از ولایت‌فقیه دنبال می‌کنند و با اعتقاد به نصرت الهی، میراثی دیرین و ماندگار را زیر نام نورانی امام خمینی (ره) در تاریخ ایران زمین به ثبت رسانده‌اند.

افتخار ملت شهیدپرور و انقلابی ایران، حمایت از دلاور مردان شجاع و با صلابت است که همچون بنیانی مرصوص، مدیریتی راهبردی و قاطعانه را در مسیر اعتلای تمدن پر افتخار کشور ترسیم و تصویر نموده‌اند و در اجرای آن جوانمردانه و با عمل انقلابی جهاد نموده‌اند.

افتخار ملت بسیجی و انقلابی ایران، داشتن مدیران فرهیخته و متعهد است که بر کرسی مدیریت کشور قرار گرفته و در تمامی فراز و فرود تمدنی آن، جز به استقلال و سربلندی این ملت در پناه دین و ارزش‌های الهی نیاندیشیده‌ و نام خود را در تمسک به ولایت، در تاریخ جاودانه ساخته‌اند.

جناب آقای احمدی‌نژاد

نزدیک چهار سال هدایت سکان مدیریت عالی اجرایی ایران عزیز، این کشتی نور بنیان در تلاطم‌های جهان، نشان از رهروی و تلاش صادقانه خستگی‌ناپذیر و خردمندانه حضرت عالی دارد.

تلاشی ماندگار که دعای خیر رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران موجب تقویت و استحکام آن گردیده است و امروز ملت ایران اراده کرده است که در پناه تولید علم و توسعه و تقویت قدرت ملی خود بار دیگر بر قله رفیع افتخارات علمی و فرهنگی در جهان تکیه زده و برتری حکومت اسلامی را در پرتو ولایت‌ امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای عزیز به اثبات برساند.

درک این مسئولیت و رسالت بزرگ از سوی شما، بر دوش گرفتن تکلیفی عظیم بود که ملت ایران را بر بال علم و دانش در مسیر کمال و خلیفه الهی و تحقق این اراده مقدس یاری کند، که علم اگر در ثریا باشد ایرانیان بر آن دست خواهند یافت.

به یقین جامعه اندیشمند و فرهیخته ایرانی فراموش نخواهند کرد که چگونه آن خادم صدیق ایران اسلامی در دوره مسئولیت اجرایی خویش، خودباوری و اعتماد به نفس ملی را بارور ساخته و جوانان دانشمند و خلاق کشور را به تولید قدرت علمی و توسعه فناوری و صنعت در بخش‌های اقتدارآفرین ملی مجدانه پشتیبانی کردند.

پاسداشت مدیریت و عملکرد کیفی حضرتعالی در تکریم نخبگان و توسعه فعالیت‌های دانش بنیان در مراکز علمی و دانشگاهی و حمایت مادی و معنوی شما از نوآوری‌های ملی و اسلامی، نوید بخش شکل‌گیری ایرانی مقتدر در صحنه‌های جهانی و رسیدن به مرجعیت علمی میهن عزیز ما خواهد بود.

این برادر بسیجی‌تان به نمایندگی از خیل عظیم بسیجیان کشور و همه سربازان ولی امر در نیروهای مسلح و فرماندهان ارجمند افتخار دارم که از گزارش مقام محترم ریاست جمهوری در راهپیمایی عظیم و بی‌نظیر تاریخی ملت بزرگ و شهیدپرور ایران ابراز مسرت و خرسندی نمائیم و به عرض برسانیم که نیروهای مسلح پیشرو و با اقتدار ایران و خدمتگزار و فدایی ملت عزیز و اسلام و قرآن و ولایت تحت امر رهبر بزرگوار، بیش از پیش آمادگی خود را برای دفاع از میهن عزیز و مقدسمان ایران و امنیت و آسایش این ملت پرافتخار اعلام نمائیم. و از توجه و پشتیبانی شما قدردانی می‌کنم. پیروان و فرزندان ولایت و خدمتگزاران علم و فناوری و سربازان ارزش‌ها در ایران آرزو دارند با تداوم و تمرکز دادن کانون توسعه و تکامل ملی در حوزه علم و فن‌آوری و ارتقاء و اتصال این پیوستگی به خدمات پیشروان علمی کشور به اقتدار علمی جمهوری اسلامی ایران کمک کند و ان‌شاءالله شاهد ظهور جامعه‌ای عالم، توانا، ارزش‌مدار و مسئول در زمینه‌سازی و تحقق وعده الهی حکومت واحد جهانی حضرت مهدی‌(عج) باشیم.

سرلشکر بسیجی سید حسن فیروز‌آبادی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

 

 

 

 
انجمن اسلامی ::: پنج شنبه 87/11/24::: ساعت 11:38 صبح

>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 10


بازدید دیروز: 10


کل بازدید :25841
 
 >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
مدیر وبلاگ : انجمن اسلامی[87]
نویسندگان وبلاگ :
واحد خواهران[1]
واحد برادران[0]

 
>>فهرست موضوعی یادداشت ها<<<
10 پرسش از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی . 325 واحد مشاور املاک بدون مجوز تعطیل شد . احمدی نژاد محبوب ترین مرد سال 2008 . اختصاص دو هزار و 600میلیارد تومان به طرح مسکن مهر . ارسال3000تن‌ مهمات ‌آمریکا به اسرائیل . انتقاد نمایندگان مجلس از توهین اصلاح طلبان به مردم یزد . ایران مقابله به مثل کرد . با یوزارسیف مشکل دارید یا احمدی نژاد؟! . باز هم قرآن بر سر نیزه کرده اند ... . براى شهادت آماده ایم ما را به غزه اعزام کنید . برنامه ریزى دولت براى حضور فعالانه انبوه سازان در ساخت مسکن . بز ن باران سیاهی باب کردند . .... . بزرگترین دلیل اثبات ولایت چیست؟ . بودجه 88 با نفت 37.5 دلاری بسته شد . بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده کشاورزی در مورد وقایع اخیر . بیانیه دبیران انجمن های اسلامی دانشجویان سراسر کشور در محکومیت ت . بیانیه ی انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده ی کشاورزی . پرتوی ازسیره و سیمای حضرت امام رضا (علیه السلام) . پرداخت سود سهام عدالت از 12 بهمن . تصمیم جدید دولت برای مسکن مهر . جدیدترین فعالیت ضدشیعی وهابیون . جلسه ویژه احمدی‌نژاد با زاهدی و فرهاد رهبر، ساعت 3 بامداد . جم یا فروغی ، مستقل یا غیر مستقل . جنبش دانشجویی . حجم شایعات علیه دولت، بدون برنامه نیست . حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی و نقد گفتمان های رقیب . خاتمی از حضور در جمع‌های گلچین نشده گریزان است . خاتمی به سفرهای استانی میرود . خاتمى خوب فهمیده بود که از حمایت برخوردار نیست . خانه تکانی در حقوق کارمندان . ختم قرآن در روز جمعه 13 دی ماه به نیت آزادسازی غزه . خشم پیاده نظام رژیم صهیونیستى از استغفار کارگزاران . دروغ که کنتور نمى اندازد اما توهین به شعور مردم چی؟! . دفتر تحکیم وحدت . دم خروس یا قسم حضرت عباس ؟! . دنیای سیاستمداران . دولت 7800 میلیارد تومان یارانه کالاهاى اساسى پرداخت کرد . دولت موقت . سهام عدالت . شریعتی زیر زره بین . شکارچیان مأمورنماى دختران نوجوان در شیراز دستگیر شدند . طرح تحول اقتصادى 15 سال پشتوانه تحقیقاتى دارد . غزه ، کربلای امروز . فتوای جدید روحانیون سلفی برای ایدزی‌ها . فشار ملکه قطر علیه شیعیان! . قیمت مسکن و اجاره بها باز هم کاهش می‌یابد . متن کامل سخنان رییس جمهور در صحن مجلس شورای اسلامی برای ارایه لا . متن کامل سخنرانی لاریجانی در مونیخ . محکوم مى کنیم اما براى دلخوشى دشمن . مردم پاسخ تخریب گران دولت انقلابی را در انتخابات آتی می دهند . مصوبات سفر استانی دولت 79 درصد پیشرفت دارند . مُهر پایان مجلس بر آغاز راه تحول اقتصادی . میر حسین: مشغول فکر کردن هستم . نسل‌کشی در غزه با اورانیوم ضعیف شده . نصرالله اعلام انتفاضه سوم کرد . نگاهی به کوچکترین شهید غزه . نماز قنوت عندالنازله در غزه به امامت هنیه . هنرش نیز بگوی... . وصیت نامه ی سردار شهید مهندس محسن وزوایی . ولایت فقیه را بیشتر بشناسید . یار غربت امام خمینی(ره) کیست؟ . یزدی ها هم دوستت داشتند ... . یک میلیون دلاری برای اعدام حسنی مبارک . کاهش 14 درصدى تولید نفت ایران از امروز .
 
 
>>لینک دوستان<<
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<